Продаж товару

Інформація про товар, умови придбання товарів в інтернет-магазині

Товар представлений на сайті через фото-зразки, що є власністю інтернет-магазину. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: номером моделі, ціною і описом товару. Супроводжуючий Товар опис на Сайті не претендує на вичерпну інформативність і може містити неточності. Колір товару на картинках максимально наближений до кольору оригіналу (необхідно враховувати, що передача кольору багато в чому залежить від індивідуальних налаштувань монітора). Інтернет-магазин також надає (по телефону, за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і достатню з точки зору Покупця для прийняття ним рішення про покупку товару. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена інтернет-магазином в односторонньому порядку. Товари, які купуються Клієнтом, призначені виключно для особистого використання Клієнтом (не в комерційних цілях!)

Статус «Замовлення прийнято»

Товар і його необхідну кількість резервується за Клієнтом тільки після обробки замовлення інтернет-магазином. У разі редагування Клієнтом складу замовлення до його обробки інтернет-магазином, ціни на Товари, а також наявність Товару в інтернет-магазині, можуть змінюватися. Під редагуванням в цьому випадку розуміється додавання / видалення Товару в замовленні в Персональному кабінеті Клієнта. Зміна складу замовлення до його обробки інтернет-магазином узгоджується з Клієнтом по телефону. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, інтернет-магазин негайно інформує про це Покупця (по телефону, за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. У випадку неможливості зв’язатися з Клієнтом протягом 7 (семи) календарних днів, включаючи дату оформлення замовлення, для його узгодження, замовлення вважається анульованим. Після обробки замовлення інтернет-магазином і підтвердження замовлення, йому присвоюється статус «замовлення прийняте», про що Клієнт повідомляється шляхом направлення підтвердження на e-mail, вказаний при реєстрації користувача і (або) по телефону. Всі зміни складу замовлення, а також всі етапи стану замовлення відображаються в Персональному кабінеті Клієнта після присвоєння статусу «замовлення прийняте». Вся інформація про придбаних Покупцем Товарів також відображається в Персональному кабінеті Клієнта.

Підтвердження Замовлення, сплаченого банківським переказом, відбувається тільки після зарахування грошових коштів на рахунок Продавця.

В одному замовленні допускається оформлення до 7 (семи) одиниць товару.