ПРО БРЕНД IREN KLAIRIE

Торгова марка Iren Klairie – поєднання моди та стилю життя. Бренд постійно займається створенням нових унікальних колекцій, які оцінять представниці прекрасної статі. Натуральні тканини, текстури, дизайн, принти роблять дівчат та жінок красивими та щасливими, оскільки одяг є показником смаку. Відмінною особливістю дизайнів є поєднання практичності із застосуванням виняткових декорів-орнаментів з бісеру, французьке рішельє, вишивка на гіпюр полотні, використання фурнітури найвищої якості.

 

Гарний одяг для жінки – це один із способів самовираження та демонстрації свого образу. Компанія враховує всі новітні тенденції моди, щоб залишатися в тренді. Вперше лінію одягу розроблено Іреною Клінковською у 2007 році. В основі бренду – елегантний та неповторний жіночий одяг, який поєднує інноваційний дизайн та естетику. Iren Klairie займає одну з провідних позицій серед відомих українських брендів.

 

Одяг вражає та надихає аудиторію своєю винятковістю. Легкі та повітряні сукні, оригінальні спідниці, незвичайні блузи стануть улюбленою частиною гардеробу. Верхній одяг Iren Klairie підкорює з першого погляду. Талановиті дизайнери також розробили колекції одягу для дому та сну «IREN KLAIRIE LEISURE».

 

Протягом 15 років компанія дбає про своїх клієнтів, розширюючи асортимент та удосконалюючи дизайни. Приголомшливі колекції мають попит не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу. Бренд є гідною альтернативою європейським брендам. Ідеальне пошиття кожного виробу та застосування сучасних тенденцій чудово поєднуються з доступною ціновою політикою. Одяг Iren Klairie – втілення справжнього витвору мистецтва та гармонійного стильового напрямку.