Обмін та повернення товару

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», ви можете обміняти або повернути придбану річ протягом 14 днів з моменту покупки.

Обмін або повернення товару здійснюється за наявності документа, що підтверджує факт покупки (бланк замовлення) і заяви (в усній формі) на повернення / обмін, якщо товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики і оригінальну упаковку.

Для подання заяви на повернення / обмін зв’яжіться з нашим менеджером за номером:

+38 (098) 919 01 04

Транспортні витрати при поверненні / обміні сплачує покупець (крім випадків виробничого браку або помилки з нашого боку). Після отримання товару та перевірки на дотримання всіх умов ми повернемо повну вартість замовлення на ваш рахунок протягом 7 днів.

Предмети колекції Iren Klairie Leisure класифікуються як натільна білизна і, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», відносяться до товарів, які не підлягають обміну або поверненню.

В описі кожної моделі з колекції Iren Klairie Leisure міститься інформація про те, чи підлягає даний товар обміну або поверненню.

Ми розуміємо, з якими труднощами може зіткнутися жінка, обираючи натільну білизну, і тому завжди готові прийти вам на допомогу –

надати повний і детальний опис будь-якої моделі з усіма вимірами і характеристиками, допомогти з вибором потрібного розміру і підказати, як доглядати за річчю, щоб вона слугувала вам якомога довше.